Об’єднавшись заради майбутнього України, Об’єднана опозиція «Батьківщина» розпочала серію публічних форумів, на яких презентує та обговорює свою програму та план дій. 27 червня вперше на Рівненщині такий захід відбувся в Дубно. Участь у ньому серед інших взяв один із лідерів Об’єднаної опозиції «Батьківщина» на Рівненщині Валентин Королюк. Резонансний політичний захід зібрав переповнену залу міського будинку дітей та молоді.
Виступаючи перед присутніми, Валентин Королюк зосередив увагу на необхідності радикальних змін системи влади в Україні. «Україні потрібні зміни, - зазначив Валентин Королюк. – Влада зараз веде наступ на українські цінності, на українську мову, на українську душу. Хто це може зупинити? Тільки Об’єднана опозиція «Батьківщина»! Майбутнє – у наших руках!»


Також пан Валентин нагадав усім присутнім вислів багаторічного голови Народного Руху України Вячеслава Чорновола: «Дай нам, Боже, любити понад усе Україну сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко шкодувати завтра – втративши». Мабуть, саме з усвідомлення цих слів-застереження постала Об’єднана опозиція «Батьківщина». Сім партій відкинули свої вузькопартійні амбіції і об’єдналися заради України. Адже усвідомлюють: Україна – у небезпеці.
Учасники міського форуму Об’єднаної опозиції прийняли звернення до громадськості, у якому закликали підтримати спільні зусилля патріотичних сил краю у боротьбі за збереження української державності.
Захід закінчився просто неба на Майдані Незалежності, де народний депутат Юрій Прокопчук та один із лідерів Об’єднаної опозиції на Рівненщині Валентин Королюк поклали вінок до монумента Борцям за волю і Незалежність України. Декілька сотень дубенчан на головній площі міста заспівали державний гімн та задекларували свій намір боротися за перемогу опозиції на майбутніх парламентських виборах.
Дмитро КОВАЛЬ.

Comments are now closed for this entry