На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9.12.1999 року № 2246 протягом липня 2012 року ПАТ «Рівнегаз» та його структурні підрозділи проводять перерахунки населенню оплати вартості використаного природного газу станом на 30.06.2012 року залежно від обсягу фактичного використання газу у першому півріччі. За результатами перерахунку Ви, як абонент природного газу, можете перейти в іншу цінову категорію, відповідно, вартість спожитого Вами природного газу за перше півріччя 2012 року буде перерахована за іншою ціною. З метою уникнення непорозумінь повідомляємо, що перерахунки будуть проводитись за ініціативою газопостачального підприємства або за заявою споживача на підставі підписаних з абонентами актів звіряння фактично використаних у першому півріччі 2012 р. обсягів природного газу.


При бажанні провести перерахунок оплати вартості використаного природного газу за перше півріччя 2012 року просимо з’явитись у абонентну службу управління по експлуатації газового господарства за місцем проживання до 1 серпня 2012 року з квитанціями про проведену оплату за газ станом на 31.12.2011 р. та 30.06.2012 р. для проведення звірки фактично використаних у першому півріччі 2012 року обсягів природного газу та відповідних перерахунків.
Дні прийому абонентів: понеділок, середа, п’ятниця. В зв’язку з обмеженим терміном проведення перерахунків, визначеним постановою Кабінету Міністрів України, просимо не зволікати з явкою.
Адміністрація Здолбунівського
УЕГГ ПАТ «Рівнегаз».

Comments are now closed for this entry