Кожен рік в першу суботу липня кооператори всього світу відзначають Міжнародний день кооперації.
Споживча кооперація району має славну історію. Її золотим фондом є ветерани, які творили історію галузі, пов’язали з нею свою долю, віддали їй найкращі роки життя, гарячі серця.
39 років присвятила споживчій кооперації Р. Н. Кравчук - голова правління Гільчанського споживчого товариства. Днями виповниться 30 років з часу, коли пайовики обрали її на цю посаду. Тоді Раїсі Назарівні було ще далеко до тридцяти, але молодість не завадила їй стати відповідальним керівником, бо від природи вона мудра, розсудлива, справедлива, винахідлива і великодушна. Незважаючи на економічну кризу, фінансові негаразди, вона зуміла повністю зберегти не тільки матеріально-технічну базу товариства, а й сформувала міцний стабільний колектив. Раїса Назарівна нагороджена почесною трудовою відзнакою Укоопспілки «Знак пошани», грамотами обласної ради і обласної державної адміністрації, занесена на обласну Дошку пошани споживчої кооперації.
Десятки років віддали улюбленій справі у споживчій кооперації директор ВЗТП Оксана Борисівна Солтис-Шолудько, яка вміє організувати роботу, згуртувати колектив, Людмила Корніївна Чеховська - заступник голови правління та Надія Петрівна Конончук - головний бухгалтер Гільчанського споживчого товариства, Ірина Павлівна Вознюк - голова правління Мізоцького споживчого товариства, Наталя Ярославівна Матяк - головний бухгалтер та Тамара Михайлівна Мельник - бухгалтер Виробничо-заготівельного торгового підприємства, Любов Зіновіївна Панасюк - економіст райспоживспілки.
Здавна в народі кажуть, що дім ошатний і затишний, коли в ньому є господиня. А в споживчої кооперації правило: якщо за прилавком господиня - то магазин, як світлиця. Тоді в такий магазин приємно зайти не тільки за покупкою, а й щоб поспілкуватися, випити чашечку кави. Такими господинями прилавку є Ольга Іванівна Ставицька, Валентина Володимирівна Кучкарук, Людмила Федорівна Кочубей з Гільчанського споживчого товариства, Галина Дмитрівна Колоус із Мізоцького споживчого товариства, Світлана Володимирівна Михайлицька, Любов Антонівна Власюк, Олена Іллівна Лук’янчук із Виробничо-заготівельного торгового підприємства.
Не можна не згадати і людей, які нині на заслуженому відпочинку, але зробили значний внесок у розвиток споживчої кооперації району. Це Антоніна Петрівна Тимощук, Віра Володимирівна Баюк, Тамара Ананіївна Андрєєва, Анатолій Кузьмич Гребенюк, Купріян Іванович Устянчук, Володимир Іванович Гук, Людмила Петрівна Мельник, Іван Лаврінович Мартинюк, Ольга Миколаївна Степанчук, Євгенія Петрівна Сащук, Олеся Гордіївна Захарчук, Марія Степанівна Дудяк, Віра Тимофіївна Малік і багато інших.
Низький уклін вам і щира вдячність за вашу нелегку щоденну добросовісну працю. Хай повняться добром ваші серця, а добробутом - домівки, нехай вам завжди так лагідно, як і нині, в зеніті літа, посміхається сонце.
Микола ВОЗНЮК, 
в. о. голови правління 
райспоживспілки.


Comments are now closed for this entry