Громадська рада при Здолбунівській райдержадміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Засідання громадської ради проводяться регулярно, згідно із затвердженим планом роботи. Так, у другому кварталі цього року відбулось 2 розширених засідання ради.


На першому з них, 10 квітня, було розглянуто наступні питання: “Аналіз заходів органів влади, бюджетних установ щодо популяризації здорового способу життя у Здолбунівському районі”; “Розгляд пропозицій рекламування Здолбунівського краю до Євро 2012”; “Обговорення пропозицій щодо надання адресної допомоги донорам Здолбунівського району”; “Про волонтерський рух у Здолбунівському районі”. З інформаціями та пропозиціями виступили запрошені на засідання голова ради волонтерів при районній організації Товариства Червоного Хреста України О. В. Ботарьов і головний спеціаліст по туризму та охороні культурної спадщини відділу культури і туризму РДА В. М. Боярчук.
У порядок денний наступного засідання ради, що проходило 14 червня, було внесено питання: “Про проведення фестивалю культурно-дозвіллєвих комплексів (КДК) у Здолбунівському районі”; “Експертиза районної програми оздоровлення та відпочинку дітей 2012 року”; “Шляхи захисту прав працівників в умовах зміни трудового законодавства. Консультація з громадськістю щодо нової редакції трудового кодексу України”. З інформаціями у них виступили директор районного будинку культури Е. А. Стеценко і начальник відділу у справах сім’ї та молоді Здолбунівської райдержадміністрації О. В. Швидка, які брали участь у засіданні ради.
Валентина КРАВЧЕНКО,
голова громадської ради
при Здолбунівській РДА.

Comments are now closed for this entry