17 червня у будинку культури села Глинськ відбулася визначна подія - святкували ювілей аматорського колективу.
Жіночий вокальний ансамбль “Калинонька” було створено у 1977 році. Його керівником певний час була Зінаїда Сергіївна Салько. Нині колективом керує Валентина Третяк. Упродовж свого творчого життя ансамбль брав активну участь не лише в районних, але й в обласних фестивалях. Так, свого часу у с. Набережне Демидівського району “Калинонька” стала лауреатом фестивалю “Троїцькі дзвони”. Виступ у Пересопниці приніс багато приємних вражень слухачам. Нещодавно ансамбль вкотре підтвердив звання народного аматорського.


На честь ювілею відбувся концерт за участю теперішнього складу “Калиноньки” і ветеранів ансамблю. На концерті прозвучала пісня, присвячена мамі В. Третяк і всім жінкам у залі. Ветерани виконали жартівливу пісню “Полюбила бригадира”, яка вперше лунала у нашому БК.
Також виступили ансамбль “Віночок”, гурти “Намисто” та “Швагри мирові”. Наприкінці свята пролунав гімн Глинська на слова Галини Зінчук.
На святі були присутні начальник відділу освіти Здолбунівської РДА Валентина Бондарчук та сільський голова Петро Ольховець.
В. Бондарчук вручила грамоту керівнику “Калиноньки” та побажала ансамблю творчого довголіття, зазначивши, що щиро рада кожного року бачити ансамбль на освітянських заходах. Сільський голова вручив всім учасникам колективу цінні подарунки - ікони і нагородив почесними грамотами сільської ради.
...Час біжить, ніякі перепони не в змозі його зупинити, але я і мої земляки віримо, що учасники ансамблю завжди залишатимуться такими ж талановитими й красивими. Бажаємо “Калиноньці” подальшого процвітання, адже вона є гордістю села та району.
Олесь ТРЕТЯК.
с. Глинськ.

Comments are now closed for this entry