Укртелеком залишається лідером серед операторів на ринку телекомунікаційних послуг. Він надає абоненту високошвидкісний доступ до мережі Інтернет (послуга ОГО!) за технологією ADSL. Вже 668 тисяч абонентів великих міст, районних центрів, маленьких містечок, селищ міського типу України користуються цією послугою.
Надається вона телефонною лінією, причому остання залишається вільною, що дозволяє одночасно працювати в Інтернеті та розмовляти по телефону. Оплата за користування телефоном не залежить від того, скільки часу користувач працював в мережі Інтернет.
При підключенні абонент може самостійно обрати найвигідніший для себе безлімітний тарифний план з гарантованою швидкістю від 256 кбіт/с до 8 Мбіт/с. Вартість мінімального тарифного плану становить лише 
60 грн. на місяць. Доступ до системи управління послугами «Мій Укртелеком» дає можливість абоненту змінювати тарифний план 1 раз на добу.
Численні Акції від Укртелекому дозволяють споживачу заощаджувати на підключенні та користуванні послугою ОГО!
Легко, зручно, без жодних документів та укладання письмових угод, підключитись до послуги можна, придбавши стартовий пакет «ОГО! 
START» у відділеннях телекомсервіс Укртелекому, магазинах електронної техніки та салонах зв’язку. До стартового пакету входять: інсталяційний диск, скретч-картка з логіном та паролем, які необхідні для активації послуги, та інструкція з підключення.
ВАТ «Укртелеком» постійно працює над розширенням спектру сервісів, які надаються клієнтам послуги ОГО! Уже сьогодні користувачі ОГО! можуть користуватися додатковими послугами: Укрпост - поштовий сервіс; ОГО!ПОРТАЛ - дає можливість легко та швидко створити власний портал на спеціальній платформі ВАТ «Укртелеком», вести фотоальбом, щоденник, сторінку новин; ОГО!АГЕНТ - обмін голосовими та миттєвими повідомленнями; ОГО!Антивірус - захищає комп’ютер від спаму, вірусів та дозволяє абоненту заощадити на придбанні ліцензій і програмного забезпечення.
Користувачі послуги ОГО! отримують цілодобову сервісну підтримку за телефоном 
8-800-506-8-800.
Укртелеком розпочав дослідно-промислову експлуатацію сучасного інтерактивного цифрового телебачення (IPTV) під торговою маркою U.TV.
Таким чином, в найближчому майбутньому клієнти Укртелекому першими в Україні отримають послугу Triple Play - сучасна телефонія, високошвидкісний Інтернет та цифрове телебачення від однієї компанії.

Comments are now closed for this entry