У травні, коли розцвітають прекрасні квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Матері. Це свято Божої Матері, Матері–України і рідної, найдорожчої всім нам неньки – нашої матусі. Весна у цей прекрасний день дійсно гарно підготувалася до свята. Наше село ніби потонуло у бузковім цвіті, а величні каштани запалили тисячі свічок, урочисто вітаючи материнство.
Учні Новомильської ЗОШ I-II ст. під керівництвом двох чудових матерів, жінок, педагогів - вчителя музики Світлани Григорівни Сапожнікової та педагога–організатора Руслани Ярославівни Гуменюк підготували гарні виступи. Було приємно, що на святковий концерт до сільського будинку культури прийшло чимало глядачів.


В ролі ведучих програми виступили учениці 8 класу Анастасія М'ягка та Ольга Романовська. Прекрасними музичними дарунками для всіх присутніх стали пісні у виконанні учениць 3 класу, тріо дівчаток 6 класу, жартівливі пісеньки учнів 2 класу. Не менш майстерними виконавцями проявили себе і солісти: Богдан Гуменюк, Володя Смірнов, Настя Кучер, Марійка Луцишина, Катруся Росяк, Каріна Ніверчук, Даринка Коваль. Веселу, гумористичну ноту у святковий захід внесли Сергій Луцишин та Юра Квасюк, що вміло перевтілились у двох дідусів, які ніяк не могли розібратися, яка ж все таки жінка краща - француженка чи українка.
Що буває з дітьми, коли мама у відрядженні, розказали усім Каріна Дмитрук та Володя Ніверчук - учні 5 класу. А шкільний драмгурток під керівництвом Світлани Олексіївни Васьон презентував сучасну інтерпретацію п’єси В. Шекспіра "Ромео і Джульєтта". Тріо хлопчиків у складі Станіслава Одукальця, учня 2 класу, і третьокласників Сергійка Цимбалюка та Богдана Гуменюка з дитячою ніжністю і любов'ю виконали пісню "Росте черешня". Хореографічну композицію усім присутнім подарував танцювальний ансамбль школи.
Не забули на святі й про жінок–матерів, що в часи війни чекали своїх синів,чоловіків з фронту. Музичним дарунком для них стали пісні у виконанні Олексія Олексійовича Луцишина та Олі Хоми. Для всіх матерів пролунала пісня "Повертайтесь додому" у виконанні шанованого гостя на нашім святі Леоніда Самардака.
З вітальним словом виступила голова Копитківської сільської ради Марія Дмитрівна Фішер.
Усім матерям, присутнім у залі, подарували весняні квіти.
Марія ШЕВЧУК,
вчитель початкових класів
Новомильської ЗОШ I-II ст.

Comments are now closed for this entry