Ніщо так не об’єднує людей, як спільна справа. Згуртувались жителі села, приймаючи нещодавно тур районного фестивалю КДК. І от знову, з ініціативи сільського голови, всі гуртом - працівники сільради, школи, бібліотеки, громади церкви ХВЄ с. П’ятигори - організували тематичний вечір.
Із вступним словом до присутніх звернувся очільник нашої територіальної громади П. Нестерчук, з напутнім - пресвітер церкви ХВЄ П. Котяй. А потім звучали вірші та пісні, що возвеличують жінку-матір, жінку-трудівницю. Порадували односельчан виступи хору церкви ХВЄ під кер. Т. Ольховець, матері п’яти дітей В. Попович, сім’ї Середюків, юної зірочки М. Стецюк. Зачарували співом Т. Ольховець та С. Зінчук, а грою на гітарі П. Середюк. Не відставали від них у майстерності жіночий ансамбль клубу с. П’ятигори та дівочий ансамбль сільської ЗОШ.


Не одна сльоза скотилася у присутніх, коли слухали твори Г. Пухти «Туга матері» та «Мамина сорочка» у виконанні завуча школи Н. Савчук та учня 8 класу В.Товаринського.
Мабуть, вечір всім сколихнув душу, бо ще довго по його закінченні не розходились односельці, ділячись враженнями від почутого і побаченого.
Галина ЗІНЧУК,
завідуюча публічно-шкільною
бібліотекою с. П’ятигори.

Comments are now closed for this entry