Травень завжди радує весняним цвітом, ясніє усе довкола, пломеніють тюльпани, всюди пахощі бузку. Але травнева пора не тільки вражає красою природи. Саме у цьому місяці ми відзначаємо свято Великої Перемоги.
Святкові заходи з цієї нагоди у селі Глинськ розпочалися з урочистого мітингу біля обеліска загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни, на який зібралися громада села, представники установ сільської ради. У виступі голови Глинської сільської ради П. Л. Ольховця прозвучали слова привітань до всіх глинян, а на адресу ветеранів - ще й глибока вдячність за їх подвиг, за те, що сьогодні українці живуть під мирним небом у вільній країні. Також Петро Леонтійович закликав присутніх берегти пам’ять про тих, хто віддав життя за Перемогу. Представники влади і громадськості поклали квіти та вінки до обеліска загиблим, до могили невідомого солдата та до пам’ятника полеглим за Україну. Урочиста частина закінчилась салютом зі стрілецької зброї, що стало можливим завдяки керівництву Рівненського гарнізону, яке люб’язно погодилося направити в Глинськ салютну групу.
Очільник територіальної громади запросив ветеранів на святковий фуршет.
Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою О. П. Дацюк у фойє будинку культури представила глядачам чудову тематичну виставку, присвячену Великій Перемозі. Там же відбулась велика концертна програма. Першу її частину було присвячено Дню Перемоги, а от у другій вшановували ніжних матусь, оскільки травень приносить нам і свято Матері.
У програмі брали участь вихованці театру-студії «Крила» та гуртка художнього читання, народний аматорський колектив «Калинонька», дитячі вокальні колективи «Віночок» і «Намисто», вихованці дитячого садочка «Сонечко». Наприкінці концерту з вітальним словом до усіх жінок-матерів звернувся голова сільської ради.
Західноукраїнський центр соціального партнерства та Міжнародний фонд «Відродження» надали в безоплатне користування нашому закладу культури ноутбук, багатофункціональний пристрій, колонки, мікшерний пульт, радіомікрофони та музичний центр, що сприяє якнайповнішому використанню творчого потенціалу вихованців гуртків, аматорських колективів і працівників БК, які приносять радість глядачам.
Оксана ХАНДРУК,
директор Глинського
будинку культури.

Comments are now closed for this entry