Здолбунівське центральне відділення “Райффайзен Банк Аваль” по праву вважається одним з найкращих в області в системі банку. І це закономірно. Адже тут працюють фахівці високого рівня, ефективні менеджери, які сумлінною працею зміцнюють імідж своєї установи, забезпечуючи при цьому фінансову стабільність, розвиток позитивних тенденцій в економіці Здолбунівщини.
Провідні економісти відділення Юлія Вадимівна Остапчук та Наталія Василівна Дорош (на фото) працюють у банку, відповідно, чотири та сім років. Не дивлячись на молодий вік, вони є справжніми професіоналами, умілими й досвідченими спеціалістами. На їх плечах лежить відповідальна робота – обслуговування фізичних осіб. А це вимагає від працівниць зібраності в роботі, дисциплінованості, привітності та тактовності в спілкуванні з клієнтами, а іноді й психологічного напруження. Та з цим вони успішно справляються.
За високі професійні якості Юлія та Наталія були визнані кращими фахівцями в області у системі “Райфайзен Банк Аваль” за 2011 рік. Відповідати цьому високому статусу вони прагнуть і надалі.
Фото Людмили ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry