Пасхальні дні наповнюють наші душі світлом і радістю, а ще спонукають до творення добрих справ, прояву милосердя. І важливо, щоб ці благородні прагнення, які є невід’ємною особливістю українського національного характеру, зароджувалися у серцях юного покоління, якому належить майбутнє. Яким воно буде, залежить від того, наскільки дорослі зуміють розвинути в дитячій свідомості духовні, моральні поняття й цінності.
З ініціативи директора міської ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. О. М. Себастіанської у школі був організований Великодній ярмарок з метою благодійної допомоги дітям, які залишилися без батьківської опіки, а таких у закладі навчається шестеро.


На подвір’ї школи кожен клас представляв свою виставку. Радували око традиційні пасхальні атрибути – різнобарвні писанки, крашанки, запашні паски, різноманітні солодощі та напої, які діти принесли з дому. Були тут й виготовлені їх руками оригінальні вироби, а також книги, сувеніри. Усе це школярі естетично оформили, зі смаком та вишуканістю, що теж потребувало прояву творчості та винахідливості.

 


До благодійної акції долучилося чимало здолбунівчан, представники міської ради, політичних партій, вони залюбки купували те, що їм пропонували діти, роблячи свій внесок у важливу справу підтримки дітей, які потребують особливої уваги, співчуття і турботи. А депутат обласної ради, начальник вагонного депо Здолбунів Й. В. Гаврищак пожертвував на благу справу 200 грн.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry