Немає жодної нездібної дитини. Кожен учень показує в навчанні те, на що він здатен, - здійснення цього принципу дає можливість досягти всебічного інтелектуального розвитку всіх учнів, запобігти їх неуспішності. А в атмосфері змагання розкриваються таланти.
Саме з метою виявлення та розвитку обдарованих дітей, підвищення їх інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін, підвищення рівня викладання цих дисциплін у закладах освіти району, виявлення, поширення і впровадження в навчально-виховний процес сучасних прийомів і методів на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 було проведено ІІ етап олімпіади «Юне обдарування» з української мови, математики та предмета "Я і Україна" серед учнів 4 класів району. Участь у ній взяли понад 60 школярів.


Переможців визначало компетентне журі.
З української мови, продемонструвавши широту інтелектуальних інтересів, відзначилась Тетяна Бібко, учениця 4 класу Здолбунівської ЗОШ I-III ст. № 3 (вч.
Н. П. Домбровська). З математики, показавши вміння логічно мислити, проявив себе учень Маломощаницької ЗОШ I-II ст. Володимир Харченко (вч. С. А. Ковальчук). З предмета “Я і Україна” найцікавішою було визнано роботу учня Здолбунівської гімназії Віллі Назарука (вч.
І. К. Кузьмич). Загалом же за підсумками олімпіади будуть нагороджені 16 учнів ЗНЗ району.
Вперше заключним акордом олімпіади став невеличкий концерт, який для членів журі та оргкомітету влаштувала учасниця олімпіади, учениця Новомощаницької ЗОШ I-II ст. Зоряна Головай (вч. Є. О. Мартинчук).
Світлана Батьковець, методист районного
методичного кабінету.
Фото Ольги ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry