Під час зустрічі з С. Гридіним.

 

Нещодавно у видавництві “Старого Лева” (м. Львів) вийшли дві книги здолбунівського письменника Сергія Гридіна - “Федько у віртуальному місті” та “Федько прибулець з інтернету”. Для популяризації цих книг в районній бібліотеці для дітей та юнацтва, в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, була організована зустріч автора з юними читачами книгозбірні.
Учасники заходу “познайомилися” з головними героями книг і переконались, що, читаючи твори Сергія Гридіна, не задрімаєш. Адже вони майстерно написані, мають захоплюючі і непередбачувані сюжети, їх персонажі схожі на кожного з присутніх в залі - кожен з них по-своєму думає і по-своєму діє, та усім їм притаманна одна спільна риса - усі вони мають добре серце.
Під час зустрічі автор відповів на численні запитання юних читачів, подарував бажаючим свій автограф. Хорошого настрою присутнім додала літературно-музична композиція “Цінуймо книгу, як найбільшу святість”, яку підготували учні ЗОШ № 1 та ЗОШ № 5.
Протягом Тижня дитячого читання також відбулись: цікаві екскурсії “Подорож книжковим всесвітом” для учнів початкових класів гімназії, літературний ранок “В гостях у Мийдодіра” (до 130-річчя від дня народження К. Чуковського), літературно-музична композиція «Красо моя, поезіє!» для учнів старших класів.
Ольга ЛІТКОВСЬКА,
провідний бібліотекар районної бібліотеки
для дітей та юнацтва.

Comments are now closed for this entry