20 років в області займається організацією професійного навчання для незайнятого населення Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Його діяльність розпочалась у 1992 році, коли було створено обласний учбовий центр. У 1997 році учбовий центр було реорганізовано у відділ Рівненського обласного центру зайнятості та навчальний центр Державної служби зайнятості зі статусом юридичної особи та державного закладу освіти. З грудня 2007 року навчальний заклад перейменовано у Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та змінено його тип, що дає можливість максимально використовувати всі наявні можливості для здійснення якісного навчального процесу. Навчання у центрі проходить за понад 50 ліцензованими професіями та більш, ніж 200-ма напрямами. Протягом лише 2011 року професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за направленням центрів зайнятості пройшли 7056 слухачів з Рівного та області і з 15 інших регіонів України. Центр має у своїй структурі також навчальні відділення у Сарненському, Костопільському, Гощанському районах та у с.Олександрія Рівненського району, Млинівський навчально-консультаційний пункт.


2011 рік став початком роботи нового навчально-виробничого комплексу з гуртожитком, де організовано підготовку фахівців готельного господарства, туристичної сфери та ресторанної справи в рамках підготовки до проведення футбольного чемпіонату “Євро-2012”. Тут слухачі мають можливість пройти навчання за професіями: “адміністратор”, “агент з організації туризму”, “покоївка”, “кухар”, “бармен”, “офіціант”, “перукар”, “манікюрник”, “педикюрник”, “косметик”, “продавець продовольчих товарів”, “продавець непродовольчих товарів”, “продавець з лотка на ринку”, “касир торговельного залу”. У структурі навчально-виробничого комплексу 6 навчальних кабінетів, 5 лабораторій та 10 навчальних майстерень. Серед них навчальні майстерні “Ресторан”, “Бар”, “Банкетний зал”, “Салон краси”, “Туристична фірма”, кухня-лабораторія з усіма необхідними цехами, кабінет автоматизації торговельних розрахунків, навчальний номер для підготовки покоївок, лінгафонний кабінет та інші. Усі майстерні, лабораторії та кабінети забезпечені необхідним обладнанням, устаткуванням, мультимедійними комплексами, у навчанні широко застосовуються інтерактивні технології.
За детальною інформацією щодо направлення на навчання звертайтеся до Здолбунівського районного центру зайнятості за адресою: м. Здолбунів, вул. Кн. Ольги, 10.

Comments are now closed for this entry