З 5 по 18 червня тривала зміна у таборі денного перебування «Молода генерація», організованому громадською молодіжною організацією YMCA Здолбунова за підтримки сектора у справах молоді та спорту РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного відділу у справах сім’ї та молоді, громадської організації «Тонус». Цього разу учасниками зміни стали 25 дітей соціально незахищених категорій – діти з неповних, неблагополучних, багатодітних, малозабезпечених сімей, діти-інваліди. Вожаті-волонтери Тетяна Щетінська, Олена Ямчинська під керівництвом Юлії Козлюк зробили все можливе, аби відпочинок дітей був цікавим і корисним.

     Програма перебування у таборі включала пізнавальні тренінги, роботу майстерень - духовно-патріотичної (кер. Наталія Сторожук), прикладного мистецтва (кер. Катерина Каленюк), спортивної (кер. Олег Панасюк), скаутингу (кер. Єва Грицина), захоплюючі ігри, конкурси, екскурсії, скаут-похід по пам’ятних місцях нашого району. Діти зустрілися з о. Юрієм (Свято-Катеринівська церква), взяли участь у профілактичному тренінгу, який провела головний спеціаліст РЦ СССДМ Людмила Уштик. А ще смакували обідами, які їм забезпечували кафе «Скеля» (ПП М. Ярцева, С. Тищенко) та ПП В. Максимчук.
     В останній день табірної зміни “Молода генерація” запросила до себе гостей і батьків, аби під час звітно-концертної програми продемонструвати їм свої досягнення і таланти. “Якби ж цей табір не закінчувався ніколи”, - такою була загальна дитяча оцінка його діяльності. До речі, завітавши за адресою вул. Гончара, 16, діти і юнь матимуть змогу долучитись до участі у не менш цікавих програмах YMCA Здолбунова протягом всього навчального року.
Катерина МУНКАЧІ, 
студентка МЕГУ.

Comments are now closed for this entry