На сесії районної ради, яка відбулася минулого тижня, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2011 рік, внесли зміни до бюджету району на 2012 рік, розподіливши вільні залишки коштів.
Крім того, депутати затвердили ряд програм, які забезпечать розвиток окремих галузей району на нинішній і найближчі роки, зокрема, програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району, забезпечення депутатської діяльності депутатів райради, підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад на 2012 рік, програму реабілітації інвалідів на 2012- 2015 роки, цільову програму розвитку професійно-технічної освіти на 2012-2015 р., заслухали інформації про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території району, функціонування природно-заповідного Національного парку «Дермансько-Острозький», про виконання ряду програм та рішень районної ради, внесли до деяких з них зміни та доповнення.


За пропозицією депутата О. І. Бондарця (фракція ВО “Свобода”) в порядок денний сесії було внесено питання про звернення депутатів районної ради до Президента України В. Ф. Януковича з вимогою відставки міністра освіти і науки, молоді і спорту України Д. Табачника та недопустимості вилучення з шкільних програм курсу історії України та скорочення кількості годин на вивчення української мови та літератури.
Заслухавши звернення, яке зачитав голова райради
В. О. Тимощук, депутати схвалили його, доручили керівникам фракцій доопрацювати текст і надіслати його до Адміністрації Президента України.
На сесії були також розглянуті депутатські запити депутатів Н. Д. Колодич щодо відновлення руху електропоїзда сполученням Здолбунів – Красне та І. Б. Жовтанюка щодо перевищення перевізниками затверджених облдержадміністрацією тарифів на перевезення пасажирів та відмови водіїв маршруток здійснювати перевезення пасажирів пільгової категорії. Депутатські запити направлені для розгляду у відповідні установи та служби.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry