Ансамблю народного танцю «Надія» Мізоцького будинку школярів та молоді присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив»

 

 

 Ансамбль народного танцю «Надія».

 

Ансамбль народного танцю «Надія» створено у вересні 2004 року. У складі колективу 42 учасники віком від 7 до 14 років, яких об’єднано в три групи. Репертуар ансамблю складають в основному народні танці, серед яких чимало українських, також колектив виконує сучасні танці та хореографічні композиції. «Надія» - активний учасник внутрішніх, шкільних та селищних заходів, гідно представляє Мізоч на районних фестивалях культурно-дозвіллєвих комплексів, щороку звітує повною програмою танців та хореографічних композицій перед громадськістю селища. Художня майстерність колективу високо оцінена на районних та обласних заходах.


Художнім керівником ансамблю народного танцю є Надія Василівна Одарчук. У шкільні роки вона була активною учасницею гуртків нашого закладу, зокрема, відвідувала гурток естрадної пісні, брала участь у районних та обласних заходах, а також у шкільних та селищних святах. В процесі підготовки естрадних номерів ініціювала та готувала хореографічні композиції, які прикрашали та доповнювали ці номери під час виступу на сцені. По закінченні Рівненського державного педагогічного університету, отримавши відповідну освіту, Надія Василівна прийшла в будинок школярів та молоді вже у статусі керівника танцювального колективу, який у закладі було створено вперше.
На посаді керівника танцювального колективу Надія Василівна вирізняється індивідуальним художньо-естетичним та творчим підходом до навчання та виховання дітей, самостійно створює танцювальні композиції, продумує їх сюжет та постановку. Особливий мистецький смак проявляється у створенні сценічних костюмів, які є яскравим доповненням хореографії.
У репертуарі художнього колективу 15 танців та хореографічних композицій. У перспективі - вивчення та постановка ще 11-ти. Гардероб ансамблю складається із 14-ти комплектів сценічних костюмів. Всі вони придбані за кошти батьків, з якими керівник ансамблю тісно співпрацює.
Обласним управлінням освіти і науки, молоді і спорту було створено оглядову комісію з присвоєння почесного звання, яка провела перегляд виступів творчого колективу та визначила рівень його фахової майстерності. Підготовлені матеріали щодо присвоєння почесного звання були подані на розгляд відповідної експертній комісії Міністерства освіти і науки, молоді і спорту. На підставі її рішення ансамблю народного танцю «Надія» Мізоцького будинку школярів та молоді присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив».
Щирі вітання учасникам танцювального колективу та їх керівнику Надії Василівні з нагоди здобуття почесного звання! Віримо у подальші ваші успіхи та бажаємо підкорення наступних вершин творчого олімпу!
Леся ЧЕРНИШ,
директор Мізоцького БШМ.

 

Comments are now closed for this entry