Під час наради.

Стан виконання правоохоронними органами Здолбунівського району законодавства, спрямованого на боротьбу зі злочинністю, її організованими формами, корупцією та хабарництвом, здійснення профілактики злочинності за підсумками роботи у 2011 році було розглянуто під час координаційної наради при начальнику Здолбунівського РВ УМВС керівного складу райвідділу міліції за участю керуючої справами виконавчого комітету Здолбунівської міської ради Світлани Вознюк, першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Сидорні під головуванням прокурора Здолбунівського району Ігоря Ольшанецького.
Засідання відкрив прокурор району. Він звернув увагу присутніх на те, що загальний рівень злочинності в районі зріс на 1,7 % - з 408 у 2010 р. до 415 злочинів у 2011 р. За звітний період збільшилась на 16 % кількість вчинених тяжких злочинів (2010 р. - 137, 2011 р. - 172). Викликає занепокоєння збільшення кількості злочинів, вчинених неповнолітніми. І. Ольшанецький відзначив, що профілактична робота, яку проводять працівники райвідділу міліції, потребує покращення, як і їх співпраця із службою у справах дітей, відділом освіти райдержадміністрації, директорами навчальних закладів, органами місцевого самоврядування.
На нараді виступив також начальник Здолбунівського райвідділу міліції Юрій Сірак. Він погодився з тим, що працівники кримінальної міліції у справах неповнолітніх, служби дільничних інспекторів недостатньо займаються профілактикою злочинності серед неповнолітніх.
Водночас проблемною залишається й низка питань, які потребують пильної уваги правоохоронного органу. Наприклад, відбулося значне зростання кількості злочинів у громадських місцях - на 9,1 %, скоєних раніше судимими особами - на 65,5% та особами у стані алкогольного сп’яніння - на 10 відсотків, зазначив начальник Здолбунівського РВ УМВС У.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Сидорня у своєму виступі наголосив на необхідності приділяти більше уваги профілактиці дитячої злочинності та злочинів, скоєних в громадських місцях.
Йшлося на координаційній нараді і про боротьбу з корупцією та хабарництвом.
В ході засідання було напрацьовано ряд заходів, спрямованих на покращення боротьби зі злочинністю у 2012 році, в тому числі з реалізацією спиртних напоїв, заходів з профілактики протиправної поведінки у підлітковому середовищі, розкриття злочинів минулих років та проведення профілактичної роботи серед підоблікового елементу.
Роботи у працівників правоохоронних органів немало. Але поліпшити криміногенну ситуацію в районі можна лише тоді, коли кожен житель Здолбунівщини дотримуватиметься чинного законодавства, житиме чесно.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по взаємодії
з громадськістю та ЗМІ
Здолбунівського РВ УМВС У в Рівненській
області.

Comments are now closed for this entry