Напередодні Різдва Христового голова райдержадміністрації Віталій Шуль побував у Миротинській сільській раді. Прибув він сюди, щоб вручити жительці с. Івачків Л. С. Овчарук важливий документ, який посвідчує статус матері-героїні. Віталій Степанович подякував Людмилі Сергіївні за материнську самовідданість, зразкове виховання шістьох дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку. Він вручив багатодітній матері посвідчення про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” і квіти. До вітань приєднався і Миротинський сільський голова В. В. Мартинюк.
* * *
Посвідчення про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” з рук заступника голови РДА Р. В. Дрозда отримали М. В. Висоцька – мати 7 дітей з с. Мости;
Г. С. Войко та С. Ф. Кісільчук з с. Дермань Другий, які виховали по 5 дітей, Л. А. Манчук – мати 5 дітей та М. Х. Філонюк – мати 7 дітей з с. Будераж. Заступник голови РДА О. В. Федорук вручив такі ж посвідчення Г. Г. Кушнір – матері 8 дітей з с. Глинськ та Н. А. Лампіці – матері 6 дітей з с. П’ятигори.
Фото Людмили ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry