Переможець конкурсу “Найрозумніший” Андрій АНТОНЮК
зі своєю вчителькою Наталією Петрівною ДОМБРОВСЬКОЮ.

На базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбувся черговий щорічний районний конкурс юних інтелектуалів “Найрозумніший”. Цього разу участь у ньому взяли двадцять сім учнів четвертих класів, які представляли міські і сільські школи району.
Оцінювало відповіді конкурсантів та визначало переможців конкурсних турів журі під головуванням засновника “Найрозумнішого”, методиста районного методичного кабінету С. І. Батьковець у складі вчителів початкових класів
Н. М. Троян (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5), Л. Є. Старовойт (ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), З. А. Склянчук (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Н. О. Киричук (ЗОШ І ст. № 7) та Г. В. Ольшевської (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.). Вела програму вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Ю. В. Мельник.


Боротьба за перемогу і звання “Найрозумніший-2011” проходила у трьох турах. У першому змагались всі учасники, яким якнайшвидше за одну хвилину потрібно було правильно доповнити прислів’я. Справились із цим найшвидше вісім школярів, тому для визначення шістки учасників другого туру серед тих, хто виконав завдання одночасно, провели додатковий конкурс.
В результаті до другого туру пройшли Марія Солтис (ЗОШ № 6), Зоряна Головай (Новомощаницька ЗОШ), Володимир Харченко (Маломощаницька ЗОШ), Дар’я Тарасюк (Глинська ЗОШ), Анастасія Вершицька (Спасівська ЗОШ), Андрій Антонюк (ЗОШ № 3). Тут кількість набраних балів дорівнювала кількості правильних відповідей на запитання з обраної учасником галузі знань (математика, читання, українська мова, мистецтво, спорт, природознавство).
Найбільше балів у другому турі набрали Андрій Антонюк та Зоряна Головай, а от Володимиру Харченку та Марії Солтис, у яких вона була однаковою, довелося позмагатись між собою за вихід у фінал. В ньому явним лідером знову був Андрій Антонюк (вчитель - Наталія Петрівна Домбровська), який і виборов перше місце та звання “Найрозумніший-2011”. Друге місце посів Володимир Харченко (вчитель - Світлана Овдіївна Ковальчук), а третє - Зоряна Головай (вчитель Євгенія Олексіївна Мартинчук).
Переможців було відзначено призами, а всі учасники конкурсу отримали солодощі від спонсорів і оплески від своїх вболівальників, яким, до речі, теж нудьгувати не довелось, бо й для них у перервах між турами проводили цікаві вікторини.
Ольга ЯКУБЧИК. 
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry