Вчитель - професія творча. Він не боїться нового і, як ніхто інший, зацікавлений у розвитку індивідуальності дітей.
В умовах прискорення отримання інформації і розширення обсягу її джерел уміння обробляти матеріали є найважливішим для кожного учня. Для підвищення інтересу до навчання застосовується на уроках метод проектів.
20 грудня у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 відбувся підсумковий урок з предмета «Я і Україна. Природознавство» за проектною технологією «Дерева мого краю». Під час нього учениці 3-Б класу Іванна Руда і Зоряна Бецько під керівництвом вчителя-методиста Галини Миколаївни Громовської спробували себе в ролі вчителів.
До цього уроку учні готувались заздалегідь, самостійно створювали свої власні книжечки, використовуючи додаткову науково-популярну літературу. Діти самі створили під час уроку емоційно позитивний настрій, кожен з них був активним учасником дійства, ділився своїми знаннями, уміннями, здібностями, був уважним, дисциплінованим, зацікавленим.
Побувавши на такому уроці, можна ствердно сказати, що учням потрібні такі форми роботи, які допомагають набувати нові природничі знання у тісному зв’язку з реальною життєвою практикою, розвивають творчі здібності учнів.
Олена СИДОРУК,
соціальний педагог та вихователь ГПД 
ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

Comments are now closed for this entry