Народний аматорський хор Здолбуніського РБК під керуванням М. ХОМЕНКА. 

     Неможливо уявити нас, українців, без пісні. Адже вона – це голос душі народу, поетичний вияв його працелюбної співучої вдачі, образне втілення його історії, моралі, мрій і прагнень. Людей, закоханих в українську пісню, зібрав у с. Горбакові Гощанського району обласний відкритий фестиваль хорового мистецтва "Поліський краю дорогий", присвячений творчості талановитих самодіяльних поетів та композиторів Рівненщини і Волині Ярослава Калюха, Степана Осипчука та Степана Кривенького. Своє мистецтво на фестивалі демонстрували найкращі хорові колективи області. На Здолбунівщині також знайшлися свої таланти, які гідно представили наш район і повернулися додому із перемогами.

     Отож, ми гордимося і вітаємо наші місцеві колективи, а саме: призерів в номінації “аматорські та професійні хорові колективи” - народний аматорський хор Здолбунівського районного будинку культури (кер. М. Хоменко), котрий зайняв ІІ місце, та народний аматорський хор будинку культури с. Івачків (кер. Т. Мельник), який у творчому змаганні виборов ІІІ місце, а також переможця конкурсу серед малих форм жанру - вокальний квартет будинку культури с. Івачків. 
     Переможці отримали подарунки та дипломи, а учасники свята - грамоти від організаторів фестивалю – ТОВ СПГ ім. Воловікова, Рівненського обласного навчально-методичного центру естетичного виховання учнів профтехосвіти. 
Тетяна ГАПОНЧАК, 
провідний методист 
Здолбунівського РБК.

Comments are now closed for this entry