Радісна подія відбулася 19 грудня у Мізочі. У день Святого Миколая громада селища отримала чудовий подарунок – реконструйований корпус дошкільного навчального закладу «Малятко». Завдяки спільним зусиллям місцевої та обласної влади вдалося зробити добру справу – 50 хлопчиків та дівчаток отримуватимуть у закладі повноцінне дошкільне виховання у комфортних умовах. Раді цьому і дітки, і їх батьки, і колектив закладу, бо оновлений після капітального ремонту садочок став, неначе казка. В ньому тепло, затишно, він оснащений сучасним обладнанням, меблями, приміщення оформлене відповідним до віку дітей інтер’єром, благоустроєна територія. Тож малята, огорнуті турботою персоналу закладу, почуватимуться тут комфортно, весело і цікаво проводитимуть час, здобуватимуть потрібні знання.


На свято відкриття до садочка завітали шановані гості - голова облдержадміністрації Василь Берташ, голова обласної ради Юрій Кічатий, голова райдержадміністрації Віталій Шуль, голова райради Василь Тимощук, депутат обласної ради Олександр Андріюк, зібралося й чимало мізочан, керівників організацій, підприємців, щоб привітати дітей, їх батьків, колектив закладу з пам’ятною подією, вручити подарунки.
Як зазначив у своєму виступі Василь Михайлович Берташ, цьогоріч в області вже відкрито 36 дошкільних навчальних закладів. До цього владу спонукає поліпшення з кожним роком демографічної ситуації. Очільник області запевнив усіх присутніх, що й надалі обласне керівництво докладатиме всіх зусиль, аби діти виховувалися в найкращих умовах. Бо саме вони, маленькі громадяни нашої держави, є її майбутнім, саме їм продовжувати розпочаті попередніми поколіннями справи, відроджувати Україну.


До щирих вітань Василя Михайловича з нагоди свята Миколая та відкриття садочка приєдналися голова облради Юрій Кічатий та Мізоцький селищний голова Богдан Похилюк.
Символічний ключ від садочка з рук голови облдержадміністрації Василя Берташа отримала завідуюча ДНЗ Олеся Лищун.
Право перерізати символічну стрічку було надано керівникам області та одній з маленьких господарів закладу – Зоряні Головій. Після цього гості оглянули внутрішні приміщення садочка та із задоволенням подивилися концерт у виконанні вихованців та колективу ДНЗ.
Ну і, звичайно, не обійшлося без солодких подарунків від Святого Миколая.
Людмила Васюк.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry