Під час візиту білоруських гостей до ДНЗ “Усмішка”.

Тринадцятого грудня цього року Здолбунівський район з дружнім візитом відвідала делегація зі Столінського району Республіки Білорусь у складі голови Столінської районної ради депутатів, начальника відділу культури Столінського райвиконкому та голови постійної комісії Столінської районної ради депутатів. Гостей стрічало керівництво нашого району.
В ході двосторонньої зустрічі обговорювалось питання співпраці між Столінським та Здолбунівським районами в різних галузях з метою підписання відповідної угоди.


Гості відвідали об’єкти соціально-культурної сфери та підприємства району, а також оглянули новозбудовану школу у с. Будераж. Незабутні враження справили на них ПАТ «Волинь-Цемент», вагонне депо, Мізоцька школа-інтернат, Мізоцький НВК, ВАТ “Мізоцьке РТП”, ДНЗ “Усмішка”.
Побувала білоруська делегація й у селі Дермань Другий, де для неї були організовані екскурсії по гімназії, музеях Уласа Самчука та Бориса Тена, до Свято-Троїцького жіночого монастиря.
У Дермані Першому з історією села гостей ознайомила очільник цієї територіальної громади Л. П. Андрощук, про роботу сільського будинку культури розповів директор закладу Г. Я. Довбенко.
Руслана БАРТОСЕВИЧ,
головний спеціаліст організаційного відділу
Здолбунівської районної ради. 

 

Comments are now closed for this entry