Автобусом-тортом віншували голову Дубенської РДА Д. М. Корилкевича учні Вербської ЗОШ І-ІІІ ст., таким чином подякувавши за автобус, який відтепер підвозитиме їх до навчального закладу. Окрім Верби, транспортний засіб обслуговуватиме ще 10 сіл, щоденно здійснюватиме підвіз 114 учнів і 14 педагогів.
Для того, аби діти вчасно потрапляли до навчальних закладів та для уникнення збігів у часі в різних школах, відділ освіти Дубенської РДА розробив гнучкі навчальні графіки, під які пристосували розклад руху автобуса.
У листопаді з державного бюджету було виділено кошти на придбання трьох автобусів, які підлягали розподілу між трьома загальноосвітніми закладами області. За сприяння депутата Рівненської облради Данила Корилкевича було здійснено передачу двох з них школам с. Верба Дубенського району та с. Новоселівка Млинівського.
На Дубенщині це вже сьомий шкільний автобус. З них три придбано за кошти районного та місцевого бюджетів. Курсування автобусів реалізоване завдяки програмі «Шкільний автобус».
За повідомленям прес-служби Дубенської РДА.

Comments are now closed for this entry