Красива жінка, яка точно знає, чого прагне. І абсолютно впевнена, що досягне бажаного. Вольова, цілеспрямована людина з гострим розумом і хистом непересічного демократичного лідера… Вона, маючи безліч своїх життєвих клопотів та проблем, уміє тонко відчути інтонацію та настрій співрозмовника, завжди поспівчуває, коли комусь важко, розрадить і допоможе. Саме такої вдачі завідувачка дитячого садка «Малятко» Олеся Василівна Лищун (на фото).


Чи важко їй бути керівником дошкільного навчального закладу?
Думайте самі, адже вона - і педагог, і завгосп, і адміністратор, і наставник, і співробітник дитсадка, який працює з дітьми та їхніми батьками. Олеся Василівна вміє особистим прикладом, поясненням, вказівкою, зауваженням, порадою, усмішкою, добрим словом підтримати і дорослого, й дитину, додати колективу віри у свої сили.
У роботі Олеся Василівна - взірець для нас. Її ставлення до професійних обов’язків спонукає співробітників дошкільного закладу відповідально підходити до організації навчально-виховного процесу. Завідувачка формує стиль роботи колективу, уважна до кожного з працівників, має талант підтримувати іскру творчого пошуку. А ще вона, як людина із доброю душею, вміє радіти квітам на столі, сонячному дню, розповідям про чергові «премії» наших малюків, гарному вбранню, смачному пирогу з капустою… і щиро – успіхам та здобуткам своїх колег.
Наша завідувачка весь час у пошуку відповідей на нові й вічні запитання, які ставить життя. Олеся Василівна - яскравий оптиміст. Емоційно сприймаючи всі події, вміє дуже мудро їх проаналізувати і віднайти бодай промінчик надії на успішне вирішення ситуації.
Саме на прикладі нашого керівника ми глибоко засвоїли священну місію педагога: оберігати, плекати і захищати любов до дитинства.
Колектив ДНЗ «Малятко».

 

Comments are now closed for this entry