Структуру народовладдя в нашому районі складають двадцять сільських, селищна, міська та районна ради. На виборах 2010 року до них обрано 406 депутатів. З них 304 - до сільських, 22 - до селищної, 36 - до міської та 44 - до районної ради.
***
За період роботи з грудня 2010-го по грудень 2011 року лише районна рада провела 12 пленарних засідань, розглянула 216 питань.
***
У районній раді на даний час утворено і працюють 10 депутатських фракцій. Найчисельнішими з них є фракції ВО “Батьківщина” (10 депутатів) та “Нашої України” і Народної партії (по 7 депутатів). Двоє депутатів райради - позафракційні.
***
Багато важливих питань вирішують на своїх засіданнях постійні комісії. У районній раді їх працює п’ять. За рік роботи ними проведено 45 засідань, розглянуто 617 питань.
***
Найбільш представницькими на території району із сільських рад є Здовбицька та Богдашівська. До їх складу обрано відповідно 30 та 20 депутатів. У п’яти сільських радах - Новомощаницькій, Новосілківській, Півченській, П’ятигірській та Старомощаницькій працюють по 12 депутатів.
***
Наймолодшим сільським головою є Любов Петрівна Андрощук з Дерманя Першого. Їй трохи більше 35 років. Найстарший - Петро Леонтійович Ольховець з Глинська. Йому - за 60.
***
З депутатів районної ради наймолодшим є Леонід Петрович Власюк, якому лише 23 роки, а найстаршим Федір Олегович Єфімчук, котрий уже відзначив 65.

Comments are now closed for this entry