Минулого четверга на базі Уїздецької сільської ради відбулось виїзне засідання колегії Здолбунівської райдержадміністрації. У цьому заході взяли участь члени колегії РДА, керівники органів місцевого самоврядування, керівники окремих установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, члени виконавчого комітету Уїздецької сільської ради.
Спочатку учасники виїзної колегії відвідали об’єкти соціально-культурного призначення. Приємне враження на них справили будинок культури у с. Уїздці, загальноосвітні школи у Кунині та Уїздцях, фельдшерсько-акушерські пункти, дошкільні навчальні заклади “Волошка” та “Калинка”.
На території сільської ради торговельну діяльність здійснюють сім підприємств торгівлі, в Уїздцях працює швейна майстерня “Панна”, функціонують п’ять сільськогосподарських формувань, а саме: ФГ “П’ятигірське”, ТзОВ “Вир” і “Райз-Захід”, ПСП “Колос” і “Україна”, діє громадське формування з охорони громадського порядку, зареєстровані три релігійні громади.
Учасників колегії супроводжував голова Уїздецької сільської ради О. М. Стернійчук. Від нього гості почули чимало цікавого про життя цієї територіальної громади, про проблеми і плани в роботі. Відчувалось, що Олександр Миколайович в курсі всього, що відбувається на ввіреній йому території, що він вболіває за справу і прагне, аби життя людей, які його обрали, стало кращим.
Потім у сесійній залі Уїздецької сільської ради відбулося обговорення ряду питань, які виносилися на засідання колегії. Про виконання Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” у частині делегованих повноважень виконавчим комітетом Уїздецької сільської ради вів мову у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Микола Аніскін.
Олександр Стернійчук розповів про діяльність виконавчого комітету сільської ради, про конструктивну співпрацю з сільськогосподарськими формуваннями та керівниками закладів соціально-культурної сфери на селі.
Заступник начальника РВ УМВСУ в Рівненській області Сергій Криса доповідав про виконання районної Програми профілактики злочинності на період до 2015 року.
Проаналізувала виконання районної Програми підтримки молоді Здолбунівського району на 2009-2015 роки начальник відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Оксана Швидка.
Підсумовуючи роботу колегії, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Сидорня відзначив, що її учасники побачили на конкретних прикладах як в Уїздецькій сільській раді працюють над розв’язанням проблем своєї громади, є тут чому повчитись і взяти на озброєння в подальшій роботі.
З обговорених питань прийнято розпорядження та ряд доручень голови райдержадміністрації.
Загалом виїзне засідання колегії пройшло в діловій обстановці, її учасники чимало почерпнули для своєї безпосередньої роботи, відчули і побачили в Уїздцях високий потенціал конструктивної співпраці сільського голови з громадою.
Юлія МОСЕЙЧУК.

Comments are now closed for this entry