Володимир Михайлович Дрозд - керівник приватного сільськогосподарського підприємства “Україна”, знаного не лише у Здолбунівському районі, але й далеко за його межами. На цьому посту він торує стежку ось уже двадцять років. Одержимий духом господаря, він, навіть маючи значний досвід організатора сільськогосподарського виробництва, завжди у пошуку нового, перспективного.
У 1972 році В. М. Дрозд з відзнакою закінчив відділення механізації Мирогощанського радгоспу-технікуму. П'ять років пропрацював у Глинську бригадиром тракторної бригади. Таку ж посаду обіймав потім у рідній Здовбиці. А в 1991 році на загальних колгоспних зборах його обрали головою. Тут він керує господарством і понині.
Змінюються часи, стають іншими економічні відносини, але і в цій ситуації Володимир Михайлович не впадає в розпач. Знає в усьому толк. Не зраджує хліборобське ремесло. Турботливо ставиться до ветеранів сільськогосподарського виробництва, не забуває пенсіонерів і немічних односельчан.
Володимир Михайлович широко обізнаний в найрізноманітніших питаннях економічного, соціально-політичного і культурно-мистецького життя країни, а в якійсь мірі і світу. Цікавий співрозмовник у будь-якому товаристві, порядна людина, чудовий батько і дідусь. Він щиро закоханий у поезію, знає багато творів напам'ять і майстерно декламує їх при нагоді. Має хист до написання віршів гумористичного спрямування.
Щира душа у В. М. Дрозда, наповнена натхненним співом доброти і співпереживанням до інших. А це не кожному дано.
Юлія МОСЕЙЧУК.

Comments are now closed for this entry