Нинішні ринкові умови вимагають від сільгоспвиробників гнучкої стратегії. Минули ті часи, коли ми сіяли і вирощували врожаї за вказівками керівних органів влади. Проте чимало помилок допустили й тепер, коли не врахували певних моментів. Хіба на Рівненщині не можна виробляти вдосталь високоякісної і різноманітної сільськогосподарської продукції, щоб не завозити її з Київщини, Львівщини, Вінничини?
Я звик працювати на землі, так як і мої предки з діда-прадіда. У нинішньому році непогоно вродили кукурудза, зернові й ріпак. Та вся біда в ціновій політиці. Виробнику ніде збути продукцію за більш-менш вигідною для нього ціною. А треба за щось поновлювати техніку, дістати мінеральні добрива, пальне і запасні частини…
Якщо держава нормально дотуватиме сільгопвиробництво, то ми виживемо, з перспективою підемо вперед, наша продукція користуватиметься попитом у споживачів.
Цьогоріч за сприяння голови обласної держадміністрації Василя Берташа нашому господарству безкоштовно було виділено чотири тонни селітри. Завжди відчуваю підтримку з боку очільника району Віталія Шуля. Якби так було на рівні держави, то ми, фермери, були б її синами, а не пасинками.
Олександр ЛАПЧУК,
керівник ФГ “Нива” с. Івачків,
депутат районної ради.

Comments are now closed for this entry