З метою реалізації Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» державою виділені кошти на соціальну реабілітацію дітей-інвалідів в Рівненському обласному центрі реабілітації дітей-інвалідів м. Кузнецовськ та на професійну реабілітацію інвалідів у Рівненському обласному центрі реабілітації інвалідів с. Олександрія Рівненського району.
Метою діяльності Рівненського обласного центру реабілітації дітей-інвалідів м. Кузнецовськ є здійснення заходів, спрямованих на розвиток та коригування порушень розвитку дітей-інвалідів, навчання їх основам соціальних та побутових навичок, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції в суспільство.
Цей заклад забезпечує комплексну соціальну, психолого-педагогічну реабілітацію, професійну орієнтацію та медичний супровід дітей-інвалідів віком від 2 до 18 років з фізичними та розумовими вадами терміном до 6 місяців один раз на рік.
За довідками щодо проходження реабілітації звертайтесь в управління праці та соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації за адресою: м. Здолбунів, вул. Приходька, 1. Тел.: 2-23-67, 2-52-70.
Адміністрація управління праці
та соціального захисту населення
Здолбунівської
райдержадміністрації.

Comments are now closed for this entry