Нарада, яка відбулася минулого понеділка при голові райдержадміністрації, була викликана часом і рядом нагальних проблем

Голова райдержадміністрації Віталій Шуль, ознайомивши присутніх з порядком денним зібрання, попросив виступаючих акцентувати увагу на головному, а сказане ними підкріплювати прикладами, діловими пропозиціями.
Першим взяв слово заступник голови райдержадміністрації Роман Дрозд, який охарактеризував стан осінньо-польових робіт в агропромисловому комплексі району. Нині всі агроформування завершили посів озимих зернових культур під урожай наступного року. На сьогодні посівна площа складає 5460 га (це без малих фермерських господарств), що на 230 га більше запланованого. Наприклад, озима пшениця займає 3911 га, жито - 218 га, ячмінь - 1331 га. Завершено збирання цукрових буряків. Агроформування району накопали 41 тис. тонн солодких коренів при середній врожайності 243 центнери з одного гектара (на рівні минулого року). Найвища врожайність у ФГ «Агросім'я» - 450 цнт. з га.


Сільськогосподарські підприємства завершили також заготівлю силосу. Закладено його 19 тис. тонн, що становить 103 % до прогнозу.
Йшлося також на цьому зібранні про координацію роботи щодо забезпечення належного та стабільного автобусного сполучення жителів Здолбунівського району. Автобусну мережу району сьогодні складають 30 автобусних маршрутів, а саме: 11 міжміських (протяжністю понад 50 км) та 19 приміських внутрішньорайонних (протяжністю менше 50 км), 27 з яких безпосередньо з'єднують населені пункти району з обласним центром. Крім того, діють транзитні маршрути на Острозькому напрямку, які проходять через територію Здолбунівського району. Їх обслуговує ПП «Острог Авто». Через автостанцію Здолбунів проходить п'ять міжобласних маршрутів та один внутрішньообласний - Нетішин-Кузнецовськ.
Автотраспортним сполученням охоплено 54 населені пункти. Не забезпечено автобусним сполученням жителів с. Святе, бо стан дороги до цього населеного пункту не відповідає технічним вимогам.
Цю інформацію не лише озвучила, але й аргументовано проілюструвала прикладами перед учасниками наради начальник управління економіки райдержадміністрації Валентина Бухало.
На нараді йшла мова і про стан розрахунків КП «Здолбунівкомуненергія» за спожитий природний газ станом на 1 листопада ц. р., і про проведення ремонту доріг населених пунктів Здолбунівського району, фінансування яких здійснюється за кошти державного та обласного бюджетів. З повідомленнями по цих питаннях виступили директор комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» Валентина Шавронська та начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Владислав Щавінський.
Виконуюча обов'язки начальника служби у справах дітей РДА Катерина Паньковець зупинилася на питанні забезпечення реалізації прав кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сім'ях громадян України.
Начальник управління Держкомзему у Здолбунівському районі Петро Пилипчук вів мову про земельні питання.
Підводячи підсумки наради, очільник району В. Шуль зазначив, що почута на зібранні різнопланова інформація стане, безумовно, у нагоді всім без винятку керівникам служб і організацій, адже час зобов'язує сьогодні працювати по-новому, без розкачки і штурмівщини.
Євген ШИЛАН. 

 

Comments are now closed for this entry