Колектив відокремленого підрозділу “Локомотивне депо Здолбунів” в цілому з непоганими трудовими здобутками зустрічає своє професійне свято. Люди стали вимогливіші, уболівають за справу, за авторитет залізничника, непримиренно ставляться до недоліків, халатності й байдужості. Працівники депо дорожать кожною копійкою, економлять електроенергію, матеріали, пальне і мастила.
Працюю машиністом-інструктором з 1987 року і бачу, як розвивається наше депо, як формуються кадри. Не помилюся, коли скажу, що про локомотивне депо у нашому місті знає практично кожний. Адже так чи інакше з ним пов’язані долі багатьох здолбунівчан.
Очолюю колону локомотивних бригад, які працюють на дільниці Дубно - Броди, а також виконують маневрову роботу на коліях локомотивного депо. Ще персонально відповідаю за автогальма усього відокремленого підрозділу. Робота ця зовсім непроста і дуже відповідальна. Але, попри все, вдається знайти порозуміння з машиністами та їх помічниками. У колоні 15 тепловозних локомотивних бригад. Всі працюють на совість. Все-таки варто назвати кращих із кращих. А це машиністи Володимир Чорнобай, Ярослав Подніжний, Роман Дубас, Андрій Демчук, помічники машиніста Богдан Шелест, Володимир Шелест та інші.
Ні для кого не секрет, що нині ми живемо в період економічних негараздів, коли насамперед потрібне економічне мислення, чіткий розрахунок. І в цьому плані, перш за все, найнеобхідніше – виконавська дисципліна, порядок, взаєморозуміння у колективі. А це в депо видно неозброєним оком.
Залізничники депо вірять у свої сили і прагнуть працювати з максимальною віддачею. Хоча є окремі моменти, які потребують покращення. Уже давно у нас не оновлювався деповський парк, поменшало вантажоперевезень. Однак не впадаємо у розпач. Живемо перспективами і надією.
Анатолій МАНЬКО,
машиніст-інструктор
локомотивних бригад
відокремленого підрозділу
“Локомотивне депо Здолбунів”.

Comments are now closed for this entry