Традиційно до свят у нашому місті проводяться місячники, декади з благоустрою, під час яких здолбунівчани усюди наводять лад. Чергова така декада впорядкування Здолбунова напередодні Дня Конституції відбудеться з 16 по 26 червня ц. р. Розпорядження про це видав міський голова І. О. Ольшевський.
     Передбачено, що працівники установ, організацій, підприємств приведуть у належний санітарний стан виробничі та впорядкують прилеглі території, а комунального підприємства “Міське будинкоуправління №1” – під’їзди, підвали та прибудинкові території.      Під час декади впорядковуватимуть міські кладовища, проведуть біжучий ремонт автобусних зупинок. Планують завершити лагодження дорожнього покриття по вулицях І. Гончара та Котляревського. До 24 червня передбачено нанести дорожню розмітку на вулицях міста, замінити пошкоджені дорожні знаки.
     Перед підприємствами та приватними особами, які проводили земляні роботи і зруйнували дорожнє покриття, поставлено вимогу до 20 червня завершити відновлювальні роботи.
     Загалом, намічено цілу низку заходів, виконання яких допоможе зробити Здолбунів ще гарнішим, ошатнішим. Тож будьмо господарями у нашому місті! Гарними господарями.
Ольга КОВАЛЬЧУК,
студентка МЕГУ.

Comments are now closed for this entry