На своїй звітно-виборній конференції делегати районної організації ветеранів війни і праці детально обговорили наболілі питання, накреслили чіткі орієнтири на співпрацю з багатьма державними установами, глибоко проаналізували недоліки. І доповідач - голова ветеранської організації Надія Щерба, і виступаючі зосередили увагу саме на упущеннях.
В обговоренні доповіді виступили голови ветеранських осередків Степан Думало, Олександр Гуменюк, Михайло Овсійчук, відповідно, з локомотивного і вагонного депо, сел. Мізоч, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова, заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Анатолій Ліщинський, голова райкому профспілки працівників освіти Ольга Єгорова, член ради ветеранів Ірина Гринюк, ветеран праці Світлана Шлегер.
В роботі конференції також взяли участь і виступили заступник голови райдержадміністрації Олександр Федорук та заступник голови обласної організації ветеранів війни і праці Ольга Олійник.
Відбулися і вибори членів ради ветеранів війни і праці. А на першому організаційному пленумі було обрано голову районної ветеранської організації та двох його заступників. Знову очолила районну ветеранську організацію Надія Панасівна Щерба. Її заступниками члени ради обрали Ірину Гринюк та Михайла Овсійчука.
Також було обрано делегатів на обласну конференцію.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry