Під час зустрічі з Віталієм Кличком.

Минулого тижня з робочою поїздкою в Рівненській області перебував відомий політичний та громадський діяч, Герой України, лідер партії “УДАР”, багаторазовий чемпіон світу з боксу Віталій Кличко. Завітав він і в наше місто. Його зустріч із громадськістю райцентру відбулася в будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент”.
Міський голова Ігор Ольшевський представив землякам гостя і надав йому слово. Віталій Кличко зазначив, що сьогоднішня ситуація в країні вимагає від усіх активної громадянської позиції. Він закликав небайдужих українців не боятися висловлювати свою думку і протистояти згортанню демократії.
Більше години тривала відверта розмова з лідером партії “УДАР”. Після цього Віталію Кличку здолбунівчани задавали запитання, на які він щиро і аргументовано давав відповіді.
З цікавими пропозиціями звернулися до гостя з Києва член районної ветеранської організації Ірина Гринюк, вчитель загальноосвітньої школи № 1 м. Здолбунова Валерій Шокот, ветеран національно- визвольних змагань Микола Бугайчук та інші.
Наприкінці зустрічі В. Кличку здолбунівчани подарували букет білих троянд та пам'ятний сувенір.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry