У Львові для журналістів Львівської, Волинської та Рівненської областей нещодавно було презентовано новий бренд послуг платного супутникового телебачення Екстра ТБ, який впроваджується в Україні. Характерно, що підключення до нього не потребує довгострокового письмового договору та придбання обов’язкового зазначеного оператором супутникового обладнання.

Xtra TV або Екстра ТБ пропонує нашим співвітчизникам п’ять тематичних пакетів для перегляду: фільмовий, спортивний, пізнавальний, дитячий та універсальний. Всього - до 40 каналів. Ціна одного пакета складає на місяць 29 гривень з ПДВ. Якщо ж ви підключите більше одного пакета, - надається знижка. А всі п’ять пакетів коштуватимуть усього 89 гривень з ПДВ. Реалізуються й так звані картки умовного доступу. У їх вартість включено оплачений перегляд всіх пакетів упродовж 30 календарних днів. Це дає змогу після закінчення цього періоду свідомо обрати для себе ті пакети, які сподобалися найбільше.


Потрібно зазначити, що картки умовного доступу Екстра ТБ сумісні з більшістю запущених в обіг моделей декодерів, які використовуються для прийому сигналу безкоштовного супутникового телебачення. При цьому вільно поширювані супутникові канали також доступні абонентам Екстра ТБ після підключення до платної послуги.
Директор компанії Істіл Телеком Україна Джим Філіпофф, який представляє бренд Екстра ТБ в Україні, наголосив, що послуга платного супутникового телебачення Екстра ТБ пропонує абонентам доступ до високоякісних телеканалів за цілком доступними цінами.
Плани компанії — надавати послуги для якнайширшого кола абонентів: як фізичних, так і юридичних осіб (готелі, бари, ресторани, лікарні, школи і офіси, спортивні і розважальні клуби). Всі телеканали у пакетах послуги доставляються за допомогою сигналу з супутника Amos 3, який доступний на більшій частині території України.
Отже, якщо вас зацікавила така інформація, додамо, що картки доступу Екстра ТБ будуть продаватися ТОВ “Істіл Телеком Україна” всім охочим через центр підтримки абонентів. Замовити картки можна також, зателефонувавши з мобільного телефона на номер 759.
Оплата за картку здійснюватиметься при її отриманні в найближчому поштовому відділенні. Продаватимуть картки і партнери ТОВ “Істіл Телеком Україна”, дистриб’ютери, установники супутникового ТБ.
Записав Володимир Дрозюк.

 

Comments are now closed for this entry