Погожого, наповненого теплом осіннього дня в стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких громадян похилого віку Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування завітали учасники художньої самодіяльності, щоб віддати шану людям, за спиною яких великий життєвий досвід. Адже 1 жовтня в нашій державі відзначався Міжнародний день людей похилого віку.
Долі всіх, хто проживає у цьому відділенні, багато в чому схожі одна на одну, про кожного можна писати книгу. І це буде бентежна розповідь про непросте людське життя.
Зі словами вітання в цей день до підопічних відділення звернулися завідуюча бібліотекою с. Будераж Т. П. Ліщинська. Художнім словом, зворушливими піснями порадували стареньких завідуюча відділенням О. М. Дмитрук та його працівниця Н. Беженар, завідуюча ДНЗ “Сонечко” Л. М. Дмитрук та завідуюча аптечним пунктом Н. Р. Фільварченко. Музичний супровід художніх номерів під гітару забезпечував наш талановитий односельчанин Ю. Р. Теодорович.
І сльози з’являлися в очах усіх присутніх, адже пісні “Мамина вишня”, “Чорнобривці”, “Ой, чого діброва” та ін. повернули їх в неповторну пору дитинства, молодості. А розвеселила всіх жартівлива пісня “Вареники” у виконанні Ніни Беженар та її внука Альберта.
Того ж дня для підопічних закладу був накритий святковий стіл. Колектив відділення на чолі із завідуючою докладають усіх зусиль, аби старенькі не почувалися самотніми, несуть до їх спраглих, зболених сердець добро, душевне тепло і любов.
Тамара ЛІЩИНСЬКА,
завідуюча бібліотекою
с. Будераж.

Comments are now closed for this entry