Старомощаницька і Білашівська сільські ради стали місцем проведення чергового семінару-навчання керівників органів місцевого самоврядування

Під час його теоретичної частини голови територіальних громад заслухали повідомлення виконуючої обов’язки начальника служби у справах дітей К. М. Паньковець та начальника відділу освіти РДА В. М. Бондарчук про співпрацю органів місцевого самоврядування і державної влади у вирішенні питань запобігання дитячій бездоглядності та правопорушенням. Про зміни в пенсійному законодавстві розповіла начальник управління Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі С. М. Жовтанюк. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Здолбунівського районного центру зайнятості населення Л. А. Левчук вела мову про співпрацю органів місцевого самоврядування та районного центру зайнятості.
Керуюча справами районної ради Н. О. Біндюк ознайомила учасників семінару з положенням про проведення першого туру конкурсу “Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини”, а заступник голови районної ради Я. Р. Мельник - з планом роботи районної ради на жовтень 2011 року, оголошеннями.


Огляд об’єктів соціально-культурного призначення Старомощаницької сільської ради керівники органів місцевого самоврядування району розпочали з місцевого ФАПу, відділення зв’язку. Тут працюють справжні фахівці своєї справи, у приміщеннях чистота і порядок.
Гарне враження справив сільський клуб і місцева школа. Керівники цих закладів
Н. В. Германюк і Н. А. Єнич розповіли гостям про історію села, його шанованих людей, дозвілля і відпочинок селян. А на завершення у місцевому культосвітньому закладі відбувся концерт учасників художньої самодіяльності. Щирими оплесками зустрічали сільські голови виступи вокального ансамблю “Мальви” та учнів місцевої школи, які у піснях і віршах прославляли своє село.
Білашівський сільський голова В. П. Зайшлий, як і його колега із Старої Мощаниці С. П. Панасюк, свою розповідь розпочав із згадок про історичне минуле населеного пункту, а завершив її роздумами про непрості будні сьогоднішнього села.
У Білашеві сільському голові теж було що показати. Радували око кабінети місцевої загальноосвітньої школи, комп’ютерний клас, виставка робіт народних умільців села. Ошатно виглядали ФАП і магазини. Та найбільше естетичної насолоди керівники органів місцевого самоврядування отримали у місцевому клубі, де перед концертом їх зустрічав урочистим маршем сільський духовий оркестр. Місцеві аматори сцени подарували гостям низку українських пісень. Вони прозвучали у виконанні жіночого ансамблю “Журавлина”.
Підсумовуючи роботу семінару, заступник голови районної ради Я. Р. Мельник зазначив, що керівники територіальних громад побачили на конкретних прикладах, як у Старомащаницькій та Білашівській сільських радах працюють над розв’язанням проблем своїх громад, мали змогу обмінятися думками, отримали чимало потрібної інформації як від новообраних сільських голів, які приймали їх в своїх населених пунктах, так і від жителів сіл та керівників об’єктів соціальної сфери. Із побаченого і почутого на семінарі цінне для себе могли почерпнути усі, хто служить інтересам своїх громад.
Євген ШИЛАН.
На фото:
учасники семінару знайомляться з виставкою робіт білашівських народних умільців.
Фото автора. 

 

Comments are now closed for this entry