Віталій ШУЛЬ та Данило КОРИЛКЕВИЧ виступають перед прихожанами
Свято-Різдво-Богородичної церкви сел. Мізоч.

21 вересня православні християни відзначали Різдво Пресвятої Богородиці. Чимало люду, духовенства зібралося на спільну молитву у Свято-Різдво-Богородичному храмі селища Мізоч. На свято прибули голова Здолбунівської райдержадміністрації Віталій Шуль та голова Дубенської райдержадміністрації, депутат обласної ради Данило Корилкевич.
Після богослужіння настоятель храму, благочинний церков району о. Олександр Карпюк надав гостям слово. Вітаючи присутніх із престольним святом, керівники Здолбунівщини та Дубенщини відзначили, що вони глибоко усвідомлюють важливість духовного відродження українського народу і високо цінують роль церкви у цьому процесі, а підтримку і сприяння влади у задоволенні релігійних потреб віруючих людей вважають одним із основних її завдань.


Як прийнято за традицією, гості приїхали на свято не з порожніми руками. Вони подарували для храму ікону Божої Матері "Скоропослушниця", а Данило Корилкевич вручив також пожертву.
В урочистостях з нагоди свята взяли участь постійний меценат храму, депутат обласної ради О. М. Андріюк, голова селищної ради Б. Ю. Похилюк.

* * *
У свято Воздвиження Хреста Господнього заступник голови РДА О. Федорук побував на богослужінні в Свято-Хресто-Воздвиженській церкві с. Копитків і вручив настоятелю кошти на храм від голови РДА В. Шуля та депутата облради
Д. Корилкевича.
Людмила ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry