Приємно усвідомлювати, що є люди, які не кидають слів на вітер, люди слова. Саме таким є депутат обласної ради Олександр Андріюк. У передвиборчій програмі обіцяв дбати про школи, щоб вони були оснащені енергозберігаючими матеріалами та мали сучасне обладнання – так і робить.
Ряд шкіл району, готуючись до нового навчального року, завдяки Олександру Мойсейовичу мали можливість покращити свою матеріальну базу. Так, початкова школа села Дермань-І утеплена енергозберігаючими металопластиковими вікнами. А Кунинська ЗОШ І-ІІ ступенів отримала у подарунок нові парти та вчительський стіл у кабінет історії, а також завдяки допомозі спонсора встановила умивальники, необхідні для потреб учнів. У п’яти класах Спасівської школи було встановлено підлогу. Копитківська ЗОШ отримала реконструйовану їдальню з новим комплектом меблів та здійсненим капітальним ремонтом приміщення.
Сподіваюсь, що ця інформація стане стимулом для тих, хто в першу чергу та більше всіх повинен дбати про освіту, і прийде той час, коли вона буде повністю захищена. А нині щира вдячність та низький уклін Олександру Мойсейовичу, людині добрій, чуйній та щирій.
Анна ЧЕРНИШ,
сел. Мізоч.

Comments are now closed for this entry