Аня Чернявка.

Щедрий Господь малює світ трьома кольорами: блакитною - чисте, безкрає небо, жовтою - золоті піски, зеленою - безкраї луки і величні гори. Саме цими кольорами щороку стрічає нас гостинна Болгарія, даруючи зустріч із друзями, радість творчого змагання та безліч позитивних вражень.
Цього літа ми провели на чорноморському узбережі Болгарії 12 яскравих днів. Адже цей край вкотре запросив талановиту молодь до участі у міжнародному фестивалі «Слов’янський вінець».
З радістю відзначу, що нам є чим гордитись. Третій рік поспіль виступи наших земляків отримують високу оцінку міжнародного журі. Цього разу здолбунівчани вибороли другі місця у своїх номінаціях - «Хореографія» та «Вокал» - серед конкурсантів із дев’яти країн світу.


Хто ж вони, наші герої? Це зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок» під керівництвом Ніни Василівни Боярчук, який підкорив серця членів журі ліричним «Гопаком». Та Аня Чернявка (керівник - відмінник освіти України Валерій Іванович Стельмащук), котра на фестивалі виконала пісню «Зозуля» настільки майстерно, що могла б позмагатись із самою Златою Огнєвич.
Звичайно, під час перебування у Болгарії, крім репетицій та конкурсних хвилювань, здолбунівчани мали і відпочинок, смачне харчування, цікаву екскурсійну програму. Про це подбало регіональне представництво болгарської турагенції «Tural», за що ми йому дуже вдячні і сподіваємось, що наша співпраця матиме продовження.
Анжела ЗМІЄВСЬКА,
керівник групи.

 

Comments are now closed for this entry