16-19 вересня у с. Старики Рокитнівського району проходив обласний туристичний зліт працівників освіти, присвячений Всесвітньому дню туризму, що відзначатиметься 27 вересня. Участь у заході взяли 17 команд. Від нашого району виступила команда у складі представників із відділу освіти РДА, Мізоцького НВК, Копитківської, Ступнівської, Уїздецької та Здолбунівських № 3 і № 4 загальноосвітніх шкіл.
Туристи змагались на дистанції «Крос-похід», під час якої по карті при допомозі компаса на швидкість розшукували контрольні пункти та виконували відповідні завдання, крім того, виборювали перемогу у комбінованій дистанції з водного і велосипедного туризму. Відбулись в рамках зльоту і туристичні змагання представників відділів освіти та ветеранів.
Та не лише участю у туристичних конкурсах запам'ятався захід його учасникам, адже вони мали чудову нагоду зустрітись і поспілкуватись із однодумцями, проявити себе творчо (бо які ж туристи без пісні під гітару, жартів), порадіти красі природи, чудовій погоді і щирій гостинності Рокитнівщини.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry