Переможець конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика Петро Приходько. 

     Дітям – дитинство. Всім, без винятку. Дітям – наша материнська любов. Дітям – турбота держави. Дітям – своїм і чужим – наше співчуття, наша допомога.
     Діти наші дуже вразливі, емоційні. Часто талановиті і працьовиті. Вони охоче займаються в гуртках художньої самодіяльності, люблять спорт і фізкультуру, грають на музичних інструментах, моделюють і конструюють, оволодівають комп’ютерною технікою, вивчають іноземні мови, беруть участь в конкурсах-захистах наукових робіт МАН, олімпіадах з базових дисциплін.

     Щороку у травні освітяни району, образно кажучи, збирають врожай учнівських досягнень - підводять підсумки всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів, віншують кращих із кращих, обдарованих дітей, які своїми здобутками піднімають рейтинг нашого району на рівні області та України.
     Не став винятком і цей рік. У районному будинку культури 1 червня знову зібралися талановиті учні загальноосвітніх шкіл нашого району, де їх нагороджували почесними відзнаками і складали щиру вдячність за знання та результативні успіхи в конкурсах і олімпіадах. Всього ж участь у них взяло 1000 обдарованих дітей, переважна більшість стала призерами і переможцями. 
     Начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Бондарчук, виступаючи з вітанням, відзначила, що кожна цивілізована країна дбає про науковий потенціал суспільства загалом і кожної людини зокрема, оскільки потребує діяльних, обдарованих, інтелектуально розвинених громадян. У нашому районі створено оптимальну мережу навчальних закладів, відкрито профільні класи, діють численні гуртки і факультативи, де можна зреалізувати усі свої творчі можливості. А ще у нас працюють творчі вчителі, які віддають свої знання і талант вихованцям. І тому з року в рік наш район має хороші показники у ІІІ етапі всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсі-захисті наукових робіт МАН. 47 призових місць вибороли і стали лідерами учні Здолбунівської гімназії, 30 - ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 і по 20 місць завоювали вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. №№ 3, 4. У конкурсі-захисті першими стали учні Мізоцького НВК, Здолбунівської гімназії, ЗОШ І-ІІІ №3 м. Здолбунова. Відрадно, що у ІІІ етапі всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін учні нашого району вибороли 14 призових місць. Учениця міської гімназії Оля Бібко у ІV етапі олімпіади з англійської мови завоювала третє місце. А Петро Приходько, також учень міської гімназії, зайняв перше місце в Україні в конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика. Допомогала йому долати вершини престижного конкурсу вчителька української мови та літератури Раїса Шевцова.
     Привітали обдарованих дітей перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бандюк, депутат районної ради Галина Давидчук, голова районної організації ВУТ “Просвіта” Володимир Бишук. Вони ж і вручили переможцям почесні відзнаки та подарунки.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry