Незабаром Україна святкуватиме 20-у річницю своєї незалежності. У районі ведеться масштабна підготовка до цієї важливої події в історії країни. Зокрема, було утворено організаційний комітет з відзначення ювілейної дати, який очолює заступник голови райдержадміністрації О. В. Федорук. З ним зустрівся наш кореспондент, аби дізнатися, як святкуватиме Здолбунівщина найбільше державне свято.

- Олександре Васильовичу, які культурологічні заходи планується здійснити в рамках святкування?
- З нагоди 20-ї річниці незалежності України здолбунівчан та гостей міста чекають різноманітні культурно-мистецькі заходи. Святкування розпочнеться ще 23 серпня урочистою церемонією підняття Державного Прапора України. У сам День незалежності урочисті заходи розпочнуться спільним молебнем за Україну на площі Базарній (автостанція). Це вже стало традицією для нас. Адже саме на цьому місці у 1990 році вперше в області було піднято синьо-жовтий прапор. Далі представники органів влади, місцевого самоврядування, організацій, установ, підприємств пройдуть святковою ходою на стадіон “Локомотив”, де продовжаться урочистості та концерт, виступи творчих колективів.
Щоб свято прийшлось до душі кожному, у міському сквері та гідропарку розгорнеться безліч презентацій, атракціонів та розваг, святковий ярмарок, містечко майстрів народної творчості, спортивні заходи. Кульмінацією свята стануть диско-вечорниці та феєрверк на площі біля будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент”.
- Чи можуть здолбунівчани та гості міста очікувати на якісь приємні сюрпризи?
- Так. З ініціативи голови РДА В. С. Шуля ми запросили на святкування гостей з Волині – Волинський державний академічний народний хор. Свої культурно-дозвіллєві комплекси презентуватимуть сільські ради району.
З нагоди 20-річного ювілею планується видання буклету “Здолбунівщина запрошує”. Також передбачено цілий ряд інших заходів, які стануть приємною несподіванкою для учасників святкування.
- Усе це, напевно, потребує чималих коштів.
- На відзначення 20-річчя незалежності України з районного бюджету буде виділено 41,5 тис. грн., розраховуємо також і на залучення коштів спонсорів.
- Дякую за розповідь.
Записала
Людмила ВАСЮК. 

Comments are now closed for this entry