Минулої п’ятниці в будинку культури цементників відбулися урочистості з нагоди десятиріччя заснування приватного підприємства компанії “Автоленд”. Офіційно відлік його історії розпочався 18 травня 1999 року, коли зусиллями двох братів Станіслава та Юрія Середюків на карті промислового Здолбунова з’явився перший пункт діагностики автомобілів. А через три роки тут же відкрився магазин “Автозапчастини”.

     Потім підприємливі брати взялися за імпортування сільськогосподарської техніки закордонного виробництва. Техніка всесвітньовідомих брендів реалізовувалася приватним сільськогосподарським підприємствам, фермерам. А після придбання в 2002 році території колишнього ремонтно-транспортного підприємства в с. Здовбиця тут розпочався за новими європейськими технологіями ремонт техніки. У 2005 році за кордоном було закуплено обладнання та облаштовано цех з виробництва шлангів високого тиску. І так з року в рік “Автоленд” розширював свої виробничі потужності, налагоджував партнерські зв’язки з аграріями України. Далі з’явилася можливість організувати механізований підрозділ для надання допомоги сільськогосподарським підприємствам під час збирання зернових культур, який зарекомендував себе на полях Одещини, Миколаївщини, Вінничини, Тернопільщини, Рівненщини.
     За останні роки налагодилися ділові стосунки з країнами Західної Європи, зокрема Бельгією, Польщею, Швецією, Францією та іншими.
     “Автоленд” постійно розширює асортимент товарів, займається розповсюдженням своєї продукції по всій Україні. Особливо плідно працює з Хмельницькою, Вінницькою, Чернівецькою, Івано-Франківською, Житомирською, Полтавською, Дніпропетровською, Кіровоградською, Донецькою областями.
     Займається компанія і спонсорською діяльністю. Побудувала стадіон для П’ятигірської загальноосвітньої школи, відремонтувала дорогу та реконструювала місцевий храм. Більше того, керівництво цього приватного підприємства не залишається осторонь проблем Здолбунова і району, часто виділяє кошти на проведення різноманітніх масових і спортивних заходів.
     Саме про ці та інші хороші справи автолендівців йшлося на ювілейному зібранні у вітальних словах голови райдержадміністрації Любомира Кінаха, голови районної ради Василя Тимощука, міського голови Ігоря Ольшевського, директора Рівненської філії “Приватбанку” Василя Власенка, Здовбицького сільського голови Юрія Боярчука, директора ПСП “Хлібороб” Петра Мосійчука, багатьох ділових партнерів і гостей. Вони ж і вручили ювілярам пам’ятні подарунки.
     А генеральний директор “Автоленду” Станіслав Середюк та його заступник Юрій Середюк вручили окремим партнерам та виробничникам свого підприємства нагороди.
     Ювілейну урочистість прикрасили виступи артистів Рівненського обласного драмтеатру та фільм про історію заснування “Автоленду”.
Євген Шилан.
На фото: вітання від Здовбицького сільського голови Юрія Боярчука приймає генеральний директор компанії Станіслав Середюк;
виступає заступник генерального директора Юрій Середюк.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry