Кожна дитина радіє і почувається щасливою, коли її зігрівають материнські любов і ласка, коли вона здорова, має вірних друзів, коли її частують смакотою і щось приємне дарують. І кожна прагне щастя й радості. Та не всі діти їх мають щодня й щохвилини, бо, на жаль, є серед них ті, яким змалку добре знайомі такі «дорослі» проблеми, як негаразди у сім’ї, нестатки, недуги. Саме з цими дітьми постійно працюють фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. От і 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, РЦ СССДМ у міському парку було організовано свято «Щасливе дитинство».


Під час нього 25 діток вразливих категорій сімей мали змогу познайомитись між собою, взявши участь у тренінгу «Усі ми друзі», пограти у різноманітні рухливі ігри, продемонструвати свої таланти в конкурсі малюнка на асфальті та імпровізованому концерті, поласувати морозивом і гуртом сфотографуватися на пам’ять (див. фото).
На свято завітала начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівського районного центру зайнятості Н. С. Білоус. Вона провела для дітей цікаві конкурси та ігри профорієнтаційної тематики. Ще одним приємним моментом заходу стало вручення подарунків. Малеча отримала солодощі, канцелярське приладдя, м’які іграшки.
Малі учасники свята дружно дякували за чудову нагоду повеселитись і розважитись директору РЦ СССДМ Т. Ф. Павловій, провідним спеціалістам центру А. В. Маковій, О. В. Орещенко, О. А. Александровій, завідуючій сектором з питань опіки та піклування служби у справах дітей РДА В. П. Галузі, які з ними працювали того дня. Фахівці ж РЦ СССДМ свою вдячність адресували тим, хто посприяв у проведенні свята «Щасливе дитиство». А відбулось воно за підтримки районної організації Товариства Червоного Хреста України та служби у справах дітей РДА, допомогли і ПП Шевцов, Васильчук, Счастлива, Рибрина, Більчук, Герасимчук.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry