21 травня в селі Ступно урочисто відзначили Свято Героїв. Ведучі заходу Л. Іщук, Т. Міндал, С. Капітула ознайомили присутніх з історією виникнення свята, проголосили імена загиблих односельчан з Книги Пам’яті і Слави. Їх пам’ять учасники заходу вшанували Хвилиною мовчання.
На свято була запрошена учасниця національно-визвольної боротьби періоду 40-50-х р.р. Ганна Семенівна Швидко, яка розповіла учнівській молоді, усім присутнім про трагічні та славетні події того періоду української історії. 
     У виконанні учнів Ступнівського НВК та гуртківців Ступнівського БК пролунали патріотичні пісні, в тому числі й “Пісня про Ступно”, яку написав вчитель історії О. К. Шелест. Учасник районних конкурсів художнього читання Владислав Шпичак зачитав твір В. Слободняка “Ода Україні”. Учень 8 класу Віталій Березовський виконав пісню “Там під Львівським замком”, а також глядачі могли оцінити оригінальну танцювально-вокальну композицію “Україна”, яку представили Андрій Мартинчук та танцювальний гурт “Магія” (керівник Г. М. Капітула).

     Особливої урочистості святу додав виступ духового оркестру “Світанок” Ступнівського НВК під керівництвом В. І. Ярошевича.
     Такі заходи виховують у молодого покоління не лише гордість за свою націю, але й прищеплюють невпинне бажання побудови української національної соборної держави. А пам’ять про тих, хто з честю загинув за цю віковічну мрію, завжди житиме в серці кожного українця.
Ольга РАДЕЙ,
заступник директора 
з виховної роботи
Ступнівського НВК.

     Традиційно травень тішить нас розмаїттям святкових днів. Та найбільше вражень в учнів Миротинської ЗОШ І-ІІ ст. залишило “Свято Героїв”.
     Під час нього у школі було проведено урочисту лінійку. Діти прославляли героїв, які віддали життя за незалежність нашої держави, лунали повстанські пісні, палахкотіли свічі пам‘яті... Жодне дитяче серце не лишилось байдужим до історії славних подвигів українських звитяжців.
     Після свята школярі мали змогу ознайомитись з представленою у бібліотеці книжковою виставкою “Не маємо права забути”.
Лариса КОВАЛЬЧУК, 
завідуюча ПШБ с. Миротин.


Comments are now closed for this entry