Дошкільний навчальний заклад, куди ми, не вагаючись, чотири роки тому привели своїх донечок і синочків, має привітну назву - «Усмішка». Можна сміливо стверждувати, що він один з кращих.
У садочку все створено для малят. Кожна група має свій колорит: і назву, і естетично оформлені групову та спальну кімнати, і сучасні дитячі меблі, і велику кількість яскравих іграшок. Післяобідній сон діткам навіюють казкові персонажі, намальовані у кожній спальні. А в коридорах садочка - справжня казка: ось бабусина хата, біля якої походжає лелека, а ось - золота рибка, частина зоряного неба. Скільки треба мати фнтазії і як любити дітей, щоб продумати і передбачити кожну дрібничку! Одразу хочеться завітати до музейного холу «Здолбунів наш, тобою гордимося!», пострибати на диво-м’ячах у спортивній залі - все доступне дітям, тут вони - головні господарі.
Роки перебування нашої малечі у дитсадочку «Усмішка» пролетіли швидко, непомітно. Незабаром наші сини і доньки залишать стіни цього затишного дому дитинства.
Щире спасибі ми сьогодні кажемо завідуючій ДНЗ Жанні Володимирівні Кадлубіцькій. Слова особливої вдячності адресуємо вихователям Анжелі Леонідівні Чудовець, Олені Анатоліївні Самчук, Галині Петрівні Мушик, Тетяні Костянтинівні Дяченко за прочитані казки, за веселі ранки, за те, що стали для наших діток рідними. За турботу, материнське піклування низький уклін помічникам вихователів Ніні Зіновіївні Мельник та Ларисі Миколаївні Кіричук.
Дякуємо працівникам дошкільного закладу, усім, хто творить для наших дітей казку і дарує усмішку.
З вдячністю батьки дітей
випускних груп «Білочка» та «Калинка»
ДНЗ «Усмішка».

Comments are now closed for this entry