15 травня в актовій залі Здолбунівської музичної школи відбулась церемонія з відзначення переможців та учасників екологічної вікторини. Їх та гостей заходу вітав голова ГО АЦРМ “ЗЕОН” Микола Орлов.
Протягом місяця у рамках проекту «Енергоощадливе вуличне освітлення м. Здолбунова» до участі у вікторині долучились 13 осіб. А до справжньої перемоги дійшли: Віктор Місюра з м. Здолбунів (перше місце по 1-ій категорії - відповіді жителів району), Олександр Дученко (друге місце по 1-ій категорії), учениця Здолбунівської ЗОШ № 3 Марія Лінік та учениця Копитківської ЗОШ Марія Осташевська (третє місце по 1-ій категорії).
Участь у вікторині брали не тільки жителі нашого району та м. Здолбунів. Наприклад, по 2-ій категорії (“Інтернет”) Ірина Волянська, яка проживає у Хмельницькій області, зайняла перше місце, а Юрій Зінчин з м. Львів - друге. На жаль, ці учасники не змогли приїхати на нагородження, але їх призи надійдуть їм поштою.
Віктор Місюра отримав головний приз - путівку в Карпати від туристичного агентства «КАЗКОВА ПОДОРОЖ». Усіх учасників ековікторини відзначено грамотами, а переможців, крім того, ще і футболками.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry